| AvalohAlyn a întrebat:

Care este jocul tau preferat pe care l-ai jucat cel mai mult?

10 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Euro Truck Simulator 2 am jucat foarte multa vreme, dar m-am cam plictisit de el.

| AvalohAlyn explică (pentru RareşTPUro):

Ai facut toate cursele posibile? Ce ai reusit la joc, atata vreme? Si mie imi place foarte mult acest tip de jocuri, mai ales cand bag harta Romaniei.

| RareşTPUro a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Cursele nu se vor termina niciodata. Cu cat faci mai multe curse, cat atat apar altele. Am reusit sa fac 850 si ceva de mii de km.

| Ibrahimovic a răspuns:

Counter-Strike 1.6, dar cel mai mult OSM. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Farm Heroe Saga- Level 326

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Skyrim

| Romb3r a răspuns:

Hitman

| Sufletzelll a răspuns:

Red alert 2, generals, fable

| andy95summer a răspuns:

League of Legends(joc si acum de 2 ani+), Cs 1.6, Fifa(oricare, preferabil 2010+), Metin

| qAlexUp a răspuns:

Cs 1.6 Joc si acum am server Furien mod (Fury.CvgZone.Ro) Ma cheama AlexUp. Joc cs 1.6 de 4 ani.