| bnbnbi a întrebat:

Care este jocul vostru preferat?
Eu ador GTA si Sims. Imi plac jocurile cu decizii, open-world, strategy, iar Yandere Simulator. Ce sa ma joc? Imi vine de Craciun laptop bunicel si vreau sa bag pe el multe jocuri. Ce jocuri se potrivesc descrierii mele?

Răspuns Câştigător
| ChersanAndrei a răspuns:

Pai daca vrei jocuri care sa contina poveste si sa fie shooter iti recomand Seria Metro ( asta mi-a atras atentia... e mai amuzant daca te concentrezi pe ce iti spun personajele sa faci si nu sa umbli ca bezmeticul) si Bioshock am auzit ca e fain.
Iar pentru open world ai destule gen GTA..., MadMax,
Dar daca chiar esti pasionat de strategie uite aici : Starcraft, Warcraft, Heroes of might and magic(de la 5 in sus), Cpmand and conquer etc. In ultimul timp nu prea le-am dat importanta dar cam asta e tot ce imi amintesc. Ser ca ti-a fost de folos

2 răspunsuri:
| Lorena1787 a răspuns:

Daca e destul de bun laptopul tau te poti juca Gta 5 avand in vedere ca esti baiat sau cs go, iar jocul care imi place cel mai mult este Sims 4, acum cu noua versiune de vampiri.

| AnDyRo99 a răspuns:

Pai ai putea sa iti iei: - Dead By Day Light
- Minecraft
- CS GO
- emulatorul Memu pentru jocuri pe Android
Sper ca te-am ajutat laughing)))