| Bogdan_Tovarasul_1997 a întrebat:

Care este mai buna?

Tableta Samsung Galaxy Tab2 P5100 10.1", 16GB, Wi-Fi, 3G, Android 4.0, Titanium Silver
sau
Tableta Asus Eee Pad Transformer TF300TG-1E001A cu procesor NVIDIA® Tegra® 3 Quad-Core 1. 2GHz, 10.1", 1GB DDR3, 16GB, Wi-Fi, Bluetooth 3.0, 3G, Android 4.0, Black

Răspuns Câştigător
| Goooogle a răspuns:

A doua Asus-ul este mult mai buna dupa parerea mea, cred ca tab2 mai mult pentru fite pentru ca este acum euforia asta cu Samsung.Deci clar a 2-a este mai performanta.

1 răspuns:
| Serafir a răspuns:

Amindoua sunt bune eu iti sugerez sa iti iei ambele si care nu iti place damio mie big grin