| andra2001sky a întrebat:

Care este scorul vostru cel mai mare de la Subway Surfers? Ce caractere aveti? Ce placi aveti?

4 răspunsuri:
| F4T4L a răspuns:

Buna.Scorul meu cel mai mare este 108319.Am caracter ninja barbat, femeie(simple) si extraterestru.Am placa simpla si placa aia cu foc si placa de pui.Pliz funda?

| M4SOnIC a răspuns:

345.000.000 caractere toate si placi doar pe aia ca ti`o da.

| cosminaeroina a răspuns:

3000000 asta e mai mare m+am straduit vreo 30 min am toate caractere si placa este simpa apropo sunt la Londra aseara am batut recordul asta

| Verschatse_Clement_1999 a răspuns:

Eu am 25 milioane
Caracter:prince k
Si placa aia care accelereaza