| Cristian2003 a întrebat:

Care este stilul vostru preferat de constructie pe Minecraft?

1 răspuns:
| Bobby711 a răspuns:

Tnt pretene pun tnt la greu pe un munte ii dau drumul la tot in acelasi timp cu redstone si daca ai iesit ceva misto gen o caverna sau ceva interesant ma apuc de construit prostii gen o baza subacvatica din sticla ca in bio shock. Daca nu iese nimic interesant trec la urmatorul munte sau descarc o mapa deja gata si pun tnt peste tot cuz i like 2 blow *** up