| Bubbchac a întrebat:

O. O Trei voturi pentru fiecare raspuns. o. O [ Si... FuNdOi :O ]
? Care este stilul vostru muzical preferat?
? Dar melodia preferata?
? Culoarea preferata?
? Stilul vestimentar preferat?
- Cam atat, va astept raspunsurile cu nerabdare la toti kiss, multumesc anticipat! -

Răspuns Câştigător
| Nuri1 a răspuns:

Stil muzical:latino
Melodie preferata:"me cuesta tan caro guererte"(Marco Flores)
Culoare:purpuriu
Stil vestimentar:adepta ţinutelor care imi exprimă în totalitate personalitatea puternică.(nu am unul anume) :*

Ale tale care sunt?

8 răspunsuri:
| Bubbchac explică:

Stil muzical: Rapp si Rock
Melodie preferata: Spike - Tango si... Naruto Shippuden - Driver laughing
Culoare preferata: am 3 culorii preferata : verdele spre galben, movul si negrul
Stil vestimentar: skateri, jeansi pe picioare, si tricouri mai lungi tongue

| Bubbchac explică:

Scuze, am gresit, jeansi pe picior tongue

| Bubbchac explică:

Nu este propriul meu stil. thinking Multi copii se imbraca asa. big grin

| Nuri1 a răspuns:

F interesant...ai un stil al tau propriu.Bravo

| adinaxD a răspuns:

Heey! tongue
uite raspunsurile mele : :X
clar rock xD
Bon Jovi- its my life
Mov/Negru
stilul casual
-cu multa placere- kiss

| CannbalCorpse a răspuns:

Rock
Cannibal Corpse - "Make Them Suffer"
Negru!
Skateri, blugi negri, tricouri cu metallica formaţii rock
şi sunt fată big grin

| Zangetsu a răspuns:

1 drum n bass
2 pendulum - vulture
3 albastru
4 adidasi blugi si hanorac.

| USAGirl a răspuns:

Stil Muzical: rock; punk-rock
Melodia preferata: Avril Lavigne- Sk8er boi
Culoarea preferata : verde martian/negru
Stil vestimentar: blugi skinny, tricouri largi cu trupe rock sau alte chestii, si skate shoezii, camasi peste tricouri.PwP.