| Andrey109 a întrebat:

Care imi da niste servere de furien care cauta admini!? Sunt foarte bun admin am 3 ani experienta.Sau v.i.p o sa ma tin de server.

(in cazul in care detinatorul unui server isi posteaza aici serverul si imi garanteaza vip sau admin ii voi da funda + vot)

Funda!

1 răspuns:
| george199520 a răspuns:

Eu am jucat pe furien.lunetistii.ro sau furien2.lunetistii.ro.mau intrebat daca vreau v.i.p dar nu am experienta. sper sa e fii ajutat.baga in lista de mesenger kill_4you.daca nu merge mai vad si vorbim. vreau funda