| Catalin2134 a întrebat:

Care imi da un metin pvp - pvm in care sa cresc usor si sa am itm bune tongue

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

Daca esti un lenes care nu stie sa jocae metin iti sugerez mt2 mage ca acolo orice prapadit face lv maxim (in cele din urma). Dar daca esti muncitor si te pricepi cat de cat incearca Metin2 tiber, steel metin2, osiris, aura mt2. Daca alegi tiber trebuie sa stii ca e in franceza si daca vorbesti in romana pe site iei ban ca GM e rasist big grin

| William a răspuns (pentru William):

Of. am gresit, am vrut sa spun ca la metin 2 tiber daca vorbesti in romana pe STRIGA (nu pe site, scuze) iei ban.

| yonyonutz a răspuns (pentru William):

Dar cum se face cont pe metin2 steel ca la mine nu merge mie nu-mi merge imi zice trebuie sa complectez tot si nu merge