| cameliaiustin a întrebat:

Care imi poate da cont farmerama cu bahamarama?/ dau funda pe contul care merge si chiar are bahamarama

Răspuns Câştigător
| ReadAllAboutMe a răspuns:

Draga fetita nu are rost sa ceri un cont pentru ca nimeni nu iti va da.Nimeni nu e suficient de prost sa dea un cont de farmerama cu baharama care totusi unora le ia mult.Asa ca cu parere de rau te anunt ca nu iti va da nimeni.Byeeeeee

| cameliaiustin explică (pentru ReadAllAboutMe):

Pai am si eu cont faremaram lvl 59 dar nu am bahamarama si am chema lanterna

3 răspunsuri:
| miges a răspuns:

Ai mare dreptate daca nu munceste nu va vi primi nimic

| cameliaiustin explică (pentru miges):

Pai eu am cont faremarama lvl 59 dar nu am bahamarama