| misteryo50 a întrebat:

Care imi poate da si mie un link de unde pot descarca hack pentru top eleven?

3 răspunsuri:
| cRaNs1MoRe a răspuns:

Din cate am inteles nu prea exista.Am incercat si eu, dar nici unul nu mergea. Daca o exista inseamna ca hack-ul este foarte rar.

| CasaLocCo a răspuns:

Nu exista! Tot ce vedeti pe internet sunt simple prostii si multe dintre ele contin virusi.Mai bine jucati corect si ve-ti avea de castigat. Funda?

| duble a răspuns:

Uita-te din cand in cand pe site-ul acesta, pe truchuri game, o sa apara http://duble.ro/