| ghorghe123 a întrebat:

.Am si eu o intrebare...Am downloadat un hack pentru top eleven, acel joc de pe Facebook.Acest hack imi cere un cod care nu stiu care este.Cine mi-l poate spune are Funda+Vot de la mine sau care imi poate da un link de unde pot downloada un hack de top eleven dar care sa mearga sigur!

3 răspunsuri:
| IF45e a răspuns:

Pai dane linkul de la hack sau nu stiu...cum sa te putem ajuta daca nici mancar nu stim despre ce hack vorbesti?

| ghorghe123 explică:

Http://topelevenhacks.com asta e linkul hack-ului

| flflorin a răspuns:

L-am luat si u pe asta dar la sf imi cere parola nu pot sa te ajut