| ANONYMBOSS293 a întrebat:

Care imi poate da un joc online cu multi playeri, nu conteaza daca e roman sau englez, dar sa fie cu multe lvl, cu caractere, cu bosi, cu puteri si restul. FUNDA!winking

3 răspunsuri:
| Radu160000 a răspuns:

Incearca SA:MP ratia lui in Romania este inca in crestere este ca si o viata reala!
Iti iei carnetul la lvl 1 apoi mucesti pentru banii pentru a iti cumpara casa si masini faci afaceri pe case masini dar si afaceri, afacerile se numesc bizuri adica gen spalatorie auto sau service auto etc. in care playeri intra pentru as repara masina iar tu faci banii sau benzinariile cele mai rentabiel sunt benzinariile si serivice auto!
Te poti casatori ca in real!
Este un joc care in Romania este tot mai jucat de tienri si este momentan in creste!
Dar numai banii masinile casele si buzurile conteaza!
Conteaza foarte mult si factiuniile!
Factiuniile inseamnand ceva mai sus decat joburile obinuite adica Fermier Om de serviciu Curier etc.
Asta insemnand Politist, Paramedic dar exista chair si Mafii unde se castiga destul de bine!
Iti voi explica eu mult mai multe daca te vei apuca de SA:MP este un joc destul de simplu care nu cere prea mult tot ce trebuie sa faci este sa descarci San Andreas apoi programul SA:MP apoi sa adaugi la servare IP : RPG.B-Zone.Ro:7777
Iar de apoi viata ta virtuala semanand cu cea reala in proportie de 80% incepe!
Pe server se vorbeste RO-ENG!
Daca nu ai de unde sa descarci San andreas si SA:MP lasa-mi raspuns si iti voi da eu link daca stii sa le descarci bagi acel IP la severe!
Iti faci cont foarte simplu scriind un Nume sus la Nickname apoi intri pe server daca scrie Lgin este numele luo-at incerci si tu cu alt nume!
Dupa acea daca te apuci de SA:MP lasa-mi un mesaj in game ma numesc Randy.
Ma gasesti tu acolo si iti voi explica eu foarte multe!

| ANONYMBOSS293 explică (pentru Radu160000):

As vrea un link cu ajutor pentru samp, nu-mi merge sa-l instalez. Sau da-mi add george_98_mt pe yahoo messenger.

| AndreiCIA a răspuns:

Daca esti fan MMORPG poti incerca Battle of the Immortals ( BOI ). Eu joc pe privat si este mult mai bine daca nu prea ai timp de oficial. http://boi-inferno.pw/freezen.php