| pheonix_2617 a întrebat:

Care imi poate spune niste jocuri de strategie sa fie cu ORCI, Oameni, dark angel...etc mersi mult

Răspuns Câştigător
| Sh0ck a răspuns:

Hmm. sunt foarte multe cum ar fi : Dragon Age 2, World of Warcraft, Overlord, Dungeon siege 2, Gothic 4, the first templar, final fantasy XiV, Fable 3, The elder scrolls 5, The witcher 2 etc... Sper ca ti-am fost de folos(funda daca se poate)

2 răspunsuri:
| Sh0ck a răspuns:

Si mai sunt multe altele, daca nu ti-au fost de ajuns acestea pentru a-mi da funda, iti mai spun.

| Mewy a răspuns:

Perfect world,Forsaken world,aion, aika online, prius online.Aika si Forsaken W. au o grafica foarte buna si caractere misto!