| Danutzb a întrebat:

Care imi poate spune si mie niste jocuri faine?, nu conteaza genul.
Cel care da cele mai multe ia funda.

3 răspunsuri:
| gabytzu_5059 a răspuns:

Gta san andreas valcea mod R2, Fifa 07, 08, 09,10, 11, CS,Farmerama[ONLINE] fermavesela[ONLINE]

| amoshot7 a răspuns:

Assassin`s Creed 1, 2 si Brotherhood, Just Cause 2, Need for Speed Shift 2, Hitman Blood Money, Gta 4, Tony Hawk Underground 2... revin eu cu mai multe! FUNDA?

| Catalina_8381 a răspuns:

Campionatul de motocross este dificil tocmai pentru ca alergi cu motocicleta ta pe un traseu periculos,Zbor cu avionul prin cenusa vulcanica,Freeworld Checkers, Boom Boom, Girlz MMORPG