| hagi14 a întrebat:

Vreau niste jocuri faine! Nu conteaza genul doar sa fie lista si jocuri multe!

4 răspunsuri:
| xSoaked a răspuns:

Http://www.oyunlar1.com/index.asp Aici gasesti cam orice vrei, toate genurile posibile. Astea de pe prima pagina sunt cele mai noi jocuri, dar este cel mai bogat site in jocuri pe care il stiu. Pe stanga ai genurile de jocuri din care sa alegi.

| Classy a răspuns:

San Andreas; Chicken Invaders; Sims; Farmerama; IMVU; V-side; Stardoll; OhMyDollz; DizzyWorld; Super-secret;

| PokemonPew a răspuns:

De pe hi5 si facebook