| anonim_4396 a întrebat:

Care imi spune un server de metin2 pvp 100%. Cat mai classic, max level 99 sau 127, si sa aiba 6/7.

Răspuns Câştigător
| gabi2000 a răspuns:

Doriti un servar de metin PVP clasic? fara mod? fara6/7? Ei bine metin2Okapy http://www.metin2okapy.ro.im/index.php?s=players este ce cautati event in fiecare zi client propriu arme beta accesorii noi, asa ca nu mai sta pe ganduri si intra nu vei regreta.

3 răspunsuri:
| ErickEmil a răspuns:

Sincer daca iti cumperi de acolo nu e 100% sigur ca-i bun, te-as sfatui sa mergi la reprezentant si sa cumperi de acolobig grin Bafta

| gabi2000 a răspuns:

Http://metin2an.sytes.net/ este un servar pvp clasic cu iteme beta PS: Pagina intra mai greu si poti intra in top 15 ff usor.