| Lavynyu a întrebat:

Care imi zice si mie un metin Server Privat misto...
Sa aiba new maps, new items...
Ratele sa nu fie prea mari (1000%) dar nici prea mici (100%)

Care e cel mai convingator are fundita!

6 răspunsuri:
| Assassins a răspuns:

HammerMT2
Ratele sunt 1000% este NPC de skiluri P care iti da grad cavaleresc si lvl 127+cal militar si magii la el.Este PvP da e misto la magazin gasesti epice si iteme noi.King 2, armuri posedate, si arme mai noi. Sper sa intri pe el dar daca intalnesti dificultati da-mi PM si te ajut.Bafta eu joc.

| ralukaspasiuc a răspuns (pentru Assassins):

Eu te contrazic iti da lvl 254 din prima te duci la o femeia si dai sa te faca 255 ac nu cresti numa faci dueluri sau te pui pe liberi e adevarat ca is itm super faine la negustori nu se fac shopuri cal nu iti da si daca vr sa fi tare tr sa iti faci mod eu stiu ca joc de un an daca ai nev de ajutor pe metin contacteaza-ma le larisa2002

| Assassins a răspuns (pentru ralukaspasiuc):

Nu mai joc mt.

| NexusHELPER a răspuns:

ITI RECOMAND METIN2STEEL! INCEPI DE LA LVL 14, (eu am lvl 123 ), OWNERUL E DE TREABA...
Site metin2steel.in

| Costiiiii a răspuns:

Empiremt2, poti sa faci peste 150 (LVL) ratele sunt 500 300 1000 1200 100 50 depinde de GA si Gm harti de lvl 150 + de 135+ de 100 + V5 V4 V3 V2 V1 hartile de pe ro, arme noi de lvl 175 o gramada de chesti noi.

| ralukaspasiuc a răspuns (pentru Costiiiii):

Empiremt2 nu mai mere de 2 ani si da is harti noi da nu multe la itm ca nou la armura ese king1 kin2 poze si mai sunt cateva arme bune era fain metinu da nu mai mere