| ReFr3Sh a întrebat:

Care joaca metin2 dinamik...deci stiti ca sa rr sv si am o problema, mi-am facut alt cont si mi-am descarcat si clientul de pe sait-ul asta http://www.megaupload.com/? d=R790N4YD si l-am instalat si era la fel ca clientul vechi si mi-am bagat contul acolo si imi dadea: Error while connecting to the server. imi ziceti ce are sau sa-mi dia un link sa descarc altul care merge ca am vazut pe site acolo la Rankings ca erau playeri deci daca stiti ce are sau un link care sa descarc alt client care merge puneti acolo sau la alex.marian73@yahoo.com! dau fundita+vot!

1 răspuns:
| Al3xAl3ssandro a răspuns:

Daca ai windows 7 incearca sa dai clik dreapta si pe run administrator.