| KazooForYou a întrebat:

Care joaca metin2 si poate sa-mi spuna si mie ce bonusuri sa bag pe iteme? pe toate itemele sunt Warrior Corp... cel mai bun raspuns primeste funda

TP: Cine mai joaca mondialmt2 sa lase nick-ul lui din joc big grin

Răspuns Câştigător
| Digital112 a răspuns:

Daca vrei pentru duele baga HP(pv) si semi om la maxim daca e pentru crescut baga tot HP(adica pv pe mt2.ro) si tare impotriva monstrilor sau mai bine da-mi mesaj si zi-mi pe ce servar joci ca daca e pe din astea de lvl 100 maximum se baga alceva