| HeadShotttttt a întrebat:

Care jucati Metin2 Orietnal? Ma rog..deci..am dat sa downloadez jocul si sunt trei parti pentru downloadat. A doua parte cum o downloadez?:)Ma baga pe un site..Si imi downloadeaza iLivid:| Nu jocul:(. Ce ar trebui sa fac? http://www.orientalmt2.ro/index.php?s=downloads. Dati click pe Download la a DOUA parte. Dau Funda daca am downloadata a doua parte!

Răspuns Câştigător
| 5KaT3 a răspuns:

Salut, am intrat si eu pe acel site...si vreau sa iti spun ceva(poate ca nu am inteles eu)Jocul nu trebuie sa il descarci pe parti, acolo sunt mai multe link-uri pentru download, tu nu trebuie decat sa alegi unul din ele.Eu cel putin...prefer sa descarc prin torrent, este mult mai rapid.Succes si inca ceva, da-mi un mesaj cu numele tau de joc, din metinhappy

| HeadShotttttt explică (pentru 5KaT3):

L-am downloadat si eu de mult..ma rog. fundalaughing..ca te cunosc pe mtbig grin

3 răspunsuri:
| alexxu07 a răspuns:

Nu este bun siteu s-a schimbat recent

| HeadShotttttt explică (pentru alexxu07):

Am vazut...Dar de ce imi tot da eroare? Ca la inceput cand pornesc patch`u ala nu-mi scrie Error Start Again.straight face