| OpSs a întrebat:

Care ma poate ajuta am 6 probleme :

1. Cand intru pe server de cs inainte sa sa bag intr-o echipa apare o imagine. cum fac sa am si eu la serverul meu?
2. Cum fac sa apara regulile in stanga sus?
3. Cum schimb numele la BoT?
4. Cum fac cand scriu /admins sa imi apara admini si ce grad are
5. Cum fac cand scriu /rank sau /top15 sa imi apara pe puncte adica daca omori un T ai un punct
6. Cum fac cand scriu /preturi si /cerinte sa imi apara gradele si cat costa sau cate redirecte trebuie...

Va rog sa ma ajutati care stie. si sa rasp cu nr 1, 2, ...6 care stii... mersi

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| livinstan a răspuns:

Daca nu te descurci de ce ti-ai mai facut server de cs?

| OpSs explică:

Dami add alexa95 te rog : adyyonutz@yahoo.com ca nu ma descurc