| vladutcristian24 a întrebat:

Care masini sunt mai bune din nfs world : audi r8 FSI quatro, BMW m3 gtr E46, chevrolet corvette ZO6, doodge viper srt10, ford gt, mercedes -benz slr mclaren 722 edition,nissan gt-r, porsche 959? dintre acestea care este mai buna cel mai bun raspuns funda

Răspuns Câştigător
| xBodu a răspuns:

Acum ca a aparut lotus evora cu bani din joc toti zic ca e cea mai buna, se zice ca intrece si lambourghini murcielago!

1 răspuns:
| xBodu a răspuns:

Din lista ta cea mai buna de acolo este bmw m3 gtr e46 crede-ma si este si cu bani din joc.