| TheoAdr a întrebat:

Care se joaca L.O.L.? Ce inseamna " NUME DE INVOCATOR " si ce ar trebui sa scriu acolo?

2 răspunsuri:
| Hitback a răspuns:

E un nume ca in oricare alt joc. Tu jucand cu un campion vei avea numele campionului atunci iar cand scrii pe chat iti va scrie numele tau. Asa ceva ionicatalent (jax) :salut va pup. Deci numele tau cu care te vor gasi jucatorii cand vrei sa joci cu ei.

| TheGuy92 a răspuns:

Numele care va fi aratat celorlalti cand joci si nu va fi folosit sa te loghezi.