| izabela22 a întrebat:

Care stie blog-uri cu haine gratis pe Stardoll? (in afara de underneath stardoll)? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Alexutza25 a răspuns:

Http://how-to-get-free.blogspot.com/ de obicei de aici imi iau hainele:D au si magazine ascunse... sper ca ti-am fost de ajutor. Btw pe stardoll ma numesc alexutza25. Ma poti vizita daca vrei! Pupici :*

2 răspunsuri:
| meandyou09 a răspuns:

Stiu unul, la care eu sunt administrator, se numeste : mystardollidol.blogspot.com si este super! e si in romana si ae numai lucruri free care merg!