| Incarcare a întrebat:

Care stie coduri, secrete pentru Sims 1 sau Sims 8 in 1? Dar sa nu le luati de pe net ca asa stiu si eu sa caut si nu sunt bune de nimic. Inafara de Rosebud, Klapaucius si move_objects_on dar sa functioneze si sa imi spuneti si ce fac. Dau FUNDA pentru cele mai folositoare coduri si care sa nu fie luate de pe net, si sa mearga!

Răspuns Câştigător
| Wrecked a răspuns:

Klapaucius - 1000 bani (simoleons)
rosebud - 1000 bani (simoleons)

water_tool - Iti face casa pe o insula inconjurata de apa
set_hour # - schimbi ora in sims, in loc de # pui de la 1 la 24
sim_speed # - schimbi viteza jocului, in loc de # pui (-1000 pana la +1000)
daca mai vreti parole bagati id meu andrey_1234544