| chrisschannel24 a întrebat:

Care stie cum sa nu mai am binduri pe meniu cs 1.6 ca nu mai suport prostiile alea ba unii sunt disperati sa joace pe serverele lor de **** care stie spune-mi, Astazi

3 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Reinstaleaza-l daca nu merge din GameMenu. Fa rost de un GameMenu.res curat de pe internet.

| ConducereaLumi a răspuns:

1)descarca alt GameMenu.res de pe net cred ca va lua cel mult 2 min.
2)Du-te In directorilu' la cs (unde ai instalat cs-ul) si dupa du-te la Cstrike/resource si il bagi acolo peste ala
3) click dreapta pe GameMenu.Res si dai Read Only, si gata tongue

| chrisschannel24 explică:

Am incercat si cu GameMenu.res