| Adelutza_9120 a întrebat:

Care stie cum sami cresc sansele de castig la piatra hartie foarfece la 4story? mersi anticipat :*:*, funda +vot!

Răspuns Câştigător
| Heys a răspuns:

Depinde pana la ce ajungi sunt mai multe modalitati (smecherii) dar nu de crescut sansa.
1.Pt primele 4 castiguri apesi pe toate butoanele doar o singura dara si poti castiga intre 20-400 arg (la pitra ff hight)
2.Alegi piatra mereu.Cand apare foarfeca numeri 1.2.3 si dai pe piatra.Treb sa joci pana iti faci un ritm anume si te ptinzi la viteza la care se numara asa poti ajunge pana la 9-10 dupa e noroc pur si simplu.big grin Funtabig grin