| F13Meteor a întrebat:

Care stie cum scriu in consola la Counter Strike acest semn ~ sau ` daca apas butonul ala imi iese din consola. Am admin sh vreau sa fac poze unuia care are aceste 2 semne in nick mai exact Euu`vL~?

6 răspunsuri:
| spxinsane a răspuns:

Pai cel mai simplu este sa faci cu COPY + PASTE
(il copiezi de aici si cand lasi consola in CS dai ctrl+v si ai semnul)

Pentru adminu din tine : nu este nevoie sa ii scrii tot numele. Este suficeint sa scrii doar "amx_banip euu" (doar 3 caractere din nume)

Succes

| spxinsane a răspuns:

Poti sa faci cu Copy+Paste la nume

dai amx_who sau amx_ip* si trebui sa iti apara listele

Dai copy + paste la nume si gata.
Nu ii mare filozofie.

Spor

| pHaNtOmiX a răspuns:

Pai o idee ar fi sa iesi din joc inainte sa pui semnul ala si dai copy la semn de undeva si dupa aia paste in consola.Bafta

| relax22 a răspuns:

Daca nu poti tasta ` sau ~ il poti copia de undeva numele ctrl+c si ctrl+v in consola sau alta metoda ar fi sa scrii in consola /vote (parca asa era comanda) si iti vor aparea o lista cu cate un ID in dreptul fiecarui jucator prezent pe server next---->amx_ss ID lui
Sper sa te ajute bafta
(Codatii trebuie sa moara, pe bune...)

| F13Meteor explică:

Nu merge frate prostia asta cu copy-paste, sh n'am cum sa'i dau ban daca n'am dovada oh go on bgms pl

| Alexandroaie_Andrei_1989 a răspuns:

Nu trebuie ne apart sa scrii tot numele, doar daca mai e pe server cu acelasi nume!