| xNoName95 a întrebat:

Care stie de unde pot lua un server de Counter Strike 1.6 gata facut (Modul zombie)? sa aiba maxim 7 zombie,gloante infinite,parachute, CT si ZM sa detina 2 lasere, sa poti sari de 2-3ori,extre item(speed,jetpack,antidon, ak-47 glod daca se poate EtC... id meu:florin_marius2010 dau FUNDITA!

4 răspunsuri:
| xNoName95 explică:

Se poate lua gata facut dupa net EX:http://orixont.3xforum.ro/......ta_facute/

| Serginhooo12 a răspuns:

Scuze dar nu se poate cumpara servarul gata facut trebuie sa-l faci! funda?

| Penguin224617 a răspuns:

Intra pe ZM.MNX.RO doar ca nu are gloante infinite si nu sare de 2-3 ori dar poti sa face aparat de pe f4 poti sa iti iei un cutit cu diferite abilitati de pe f3 bomba care ingheata de pe f2