| GeoMiki a întrebat:

Care stie niste foc command and conquer

Răspuns Câştigător
| gamestoper1998 a răspuns:

Command and conquer tiberian sun, command and conquer tiberian twilight, command and conquer generals, command and conquer red alert si red alert 2, command and conquer red alert yuri's revenge, command and conquer tiberium alliances, command and conquer generals zero hour, command and conquer 4.

| anonim_4396 a răspuns (pentru gamestoper1998):

Da de unde sa descarc si eu ca l-am avut red alert 2 si mi s-a stricat si nu stiu de unde sa il descarc da sa mearga

1 răspuns: