| sergO3 a întrebat:

Care stie niste jocuri online care nu necesita descarcare. De toate tipurile strategie curse ferme etc...

Răspuns Câştigător
| DustyFlash a răspuns:

1.Farmerama
2.Tyrant
3.Epic War Saga
4.Counter Strike Portabil (NECESITA UNITY CS)
5. Spyral Knights

2 răspunsuri:
| Florinut1009 a răspuns:

Hey,eu ma joc GoodGame empire si e super misto, daca te bagi pe el imi dai un mesaj mie(sunt catalutza1999) si te invat eu sa joc.Si mai am si alte jocuribig grinarknesang,Ikariam, Qonqistador(cred ca am gresit, nu se scrie asa ), Farmerama, FarmVile1 -2. FUNDA?

| sergO3 explică (pentru Florinut1009):

Am avut cont pe toate jocurile pe care le ai scris laughing.Se scrie Conquistador