| SAdface_Sergio_1996 a întrebat:

Care stie numele jocului sa imi spuna pls :
1.Se joaca in 2 de pe acelasi pc sau de pe pc diferite
2.Esti un robotel care se poate transforma si in nava iar la inceput iti alegi 3 tipuri de munitie
3.Scopul jocului; cucerirea bazei celuilalt player
4.La inceput poti scoate tankuri care ataca baza celuilalt si avioane care pazesc baza ta
5.pe harta sunt niste chec point care ataca si ele daca nu-s ale tale (le distrugi si devin ale tale )-cucerind din astea poti scoate mai multe tankuri si avioane
6. Poti scoate si un avion si tank mare,,,,,

Care stie pls sa imi spuna,,, l-am jucat cand eram mic si vreau sa stiu numele pls,,, era ceva legat de robot,,,, mersi fain

1 răspuns:
| gsghdfhsdfhds a răspuns:

Bomberman cred