| henTz a întrebat:

As vrea si eu sa stiu daca cineva isi aduce aminte de un joc de strategie. Tu ai baza mov, adversarii baza verde.
Deasupra bazei tale ai o nava pe care cu ajutorul mouseului o plimbi pe harta si aceasta cucereste un fel de mini-fabrici ca sa zic asa.
Aceste mini-fabrici pot scoate tancuri sau altele pentru bani sau aur.numai stiu sigur cum era. Tin minte ca este un joc vechi dar imi doresc foarte foarte mult sa il joc din nou.
aaa...si pe langa bazele astea pe care le cuceresti cu nava... poti pune si niste rachete care trag in sus dupa nava rotunda adversa, de asemenea mai poti pune si niste tunuri care trag in tancuri tot asa cand vin sa te atace in baza sau la"mini-fabrica".
Daca cineva stie va rog foarte mult sa postati deoarece cum am mai spus imi doresc foarte mult sa joc acest joc din nou.
Multumesc.

1 răspuns:
| SecretWish a răspuns:

ConQUIZtador se cheama!