| bogdan25_6508 a întrebat:

Care stie o metoda de a face mai multi bani (monede sau credite) pe facebook la barnbuddy
cel mai bun rasupuns primeste funda

2 răspunsuri:
| bogdan25_6508 explică:

Scuze stiu faza si nu e buna

| iubita654 a răspuns:

Pai acolo in stanga sub caine sper ca vezi este o masina(bagi la pacanele)
si trebuie sa ai credite albastre ca sa bagi(rogi un prieten sa iti dea cadou ori daca nu iti mai faci tu un cont pe facebook si iti trimit tu singur)
si acolo castigi bani depinde ce noric ai. Uite un sfat daca nu ai credite albastre o sa iti ia din creditele rosii.Si la masina aia primesti cradite rosii. Funda?