| razvy717 a întrebat:

Care stie un joc foarte vechi horror.il jucam cand eram mai mic si acum mi-am amintit de el si parca as vrea sa ma joc. eu sunt din '96. jucam jocul ala prin 2003 2004. se numea ceva cu T. la joc nu mai stiu sigur stiu ca incepea jocul intr-o manastire si cade un preot de pe geam si iti zice nu stiu ce si il vezi dupa aia pe dracu la geam laughing. si te duci sa-l cauti ceva de genu. care ma ajuta dau funda.se numea in stilu asta... nostradamus.sau ceva de genu stiu ca era cu t parca care poate sa imi zica niste nume de jocstraight face

1 răspuns:
| danydark a răspuns:

La avut si varmiu da nici eu nu mil aduc aminte la nume dar cat te mai gandesti la numele aluia icearca Wolfenstein