| Mladen08 a întrebat:

Care stie un metin gen Metin2MightWizard? Cu armuri beta si arme beta.Si sa fie pvp.Sa aiba costume de fotbal noi.Dau funda, celui care raspunde corect.

7 răspunsuri:
| petrescuionut a răspuns:

Metin2boones.eu sunt gm acolo nu-s modati lv max 250 armuri beta arma beta costume animale si fotbal le castigi la ox in fiecare seara faci lv 100 te duci mp lv 100 cu inel exp bati o piatra ai un nivel in maxim 3 4 ore daca bati bine faci lv 250
pe servar sunt si 6/7 care sunt in mp lv 240 250 de la acel lv poti intra
nu se doneaza pentru moduri decat pentru armele de lv 250 cu pc si pgm intra si tu te asteptam eus gmBeny

| Mladen08 explică (pentru petrescuionut):

Man macar sti cum arata armurile si armele beta?(floreamarin)

| ThatOneGuy a răspuns:

De ce nu incerci sa iti faci si tu o viata mai frumoasa si sa nu te mai joci Metin2?

| Mladen08 explică (pentru ThatOneGuy):

Man daca n-ai ce face du-te prin zapada, alerga ca disperatu pe acolo.Ca degeaba dai raspunsuri...

| sMaLLdNy a răspuns:

Incearca Metin2Hammer care are tot ce iti poti dori. Altul care sa aiba "Costume de Fotbal" nu prea stiu. Mult noroc!;'>

| CarolValsan a răspuns:

Metin2pvp asa se numeste.Te da lvl 250 din prima iti da itm de 250, 150, 100si tot asa la armuri. sper ca te-am ajutat. Funda?

| Mladen08 explică (pentru CarolValsan):

CarolValsan daca imi dai site-ul de la Metin2pvp iti dau funda