| Molnar_Tudor_2000 a întrebat:

Care stie un metin2 in care sa cresti usor, itemele sa le faci doar cu bani si sa fie multi playeri. Fara 6/7 s-au in caz ca sunt sa nu aiba ap rase si atac rase. fara modate!

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| raul1vlad a răspuns:

Sall man am eu cu un prieten un server de metin nu e asa populat dar e putin sui daca vr si ai skype demi add:gamingboss si metinuse numeste www.bluesharkmt2.tk sau spui la gm ca eu team adus

| Molnar_Tudor_2000 explică (pentru raul1vlad):

Cum te cheama pe metin? daca e asa cum am scris. o sa-l recomanda si la prieteni!

| Molnar_Tudor_2000 explică (pentru Molnar_Tudor_2000):

Pe mine o sa ma chema RedEye