| kingsRo a întrebat:

Care stie un metin2 privat bun, nonhamachi, ceva special cu arme de gm? FAST

Răspuns Câştigător
| cornelus_3270 a răspuns:

Iti recomand hardcore sau mondial dar mai bine joaca mondial acolo sunt lvl 120 si te pot creste ma numesc zuzuzuzu ne vedem pe mondial sau pe hardcore care sunt lvl 99 bft te pup apropo uite site-urile:www.mondialmt2.ro si www.hardcore.ro da-mi funda pls si promit ca pe oricare vei juca te voie creste pana la lvl 70 pe hardcore iar pe mondial pana la 110

1 răspuns:
| DontTryKnowMe a răspuns:

Man iti zic eu unu dar in primul rand ce a spus corenlus este total gresit site-urile nici macar nu merg normal is www.mondialmt2.com si hardcore nu am auzit de el :P dar iti zic eu unu super mistoo toate armele/armurile/itemele posibile inventate sunt in metin2 hammer scrie pe google si o sal gasesti sper ca ti-am fost de ajutor