| andiacob123456 a întrebat:

Care stie un metin2 pvm-pvp cu otel sa shoop si cu kinguri noi

2 răspunsuri:
| ʏօռʊȶ a răspuns:

Poti gasi multe server PvP /PvM/PvM-PvP aici... totul depinde te tine ce iti place www.4metin.ro/;) fundita?

| m4n1ak a răspuns:

Cel mai bun este http://kobrastylemt2.zapto.org/home.htm, rate 1000%,e pe mc, poti sa ai si aura si corp, king 1 e in shop, poti face king3, arme 2011, max HP 10k pe item ai si marmura pentru bonusul al 5-lea si bonusurile 6-7,? lv max 127 (100% romana) (din pacate nu e 24/24 )