| Gabi_Saracut_1991 a întrebat:

Care stie un program de filman jocuri? Ca un fel de screnshot dar filmeaza tot ce faci!

Răspuns Câştigător
| Student23123 a răspuns:

Action Mirillis este ft bun nu ai lag cand filmezi

| Gabi_Saracut_1991 explică (pentru Student23123):

Este bun dar cand scriu nu se vede scrisul de exemplu la tutoriale si dupa ce filmez un joc si vreau sal editez merge sacad! sad

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fraps

| Gabi_Saracut_1991 explică (pentru mgtow):

Este bun numai cand intru in joc si dau f12 sau butonul de start imi iese din joc-ce sa fac?

| mgtow a răspuns (pentru Gabi_Saracut_1991):

Se apasa f11 sau f12 si se pune in rosu numerele insemnand ca inregistreaza

| iamcringe a răspuns:

Bandicam

| PurpleKusH a răspuns:

Depinde ce windows ai daca ai windows 7/8/vista iti recomant Miliris Action daca stii sa il configurezi filmeaza full hd cat timp vrei sound qualiti iarasi se aude super oricum gasesti pe net tutoriale cum sa il configurezi iar daca ai windows xp eu zic ca bandicam dar la fel uitate pe internet la tutoriale cum sa ai rezolutie buna sunet cum se configureaza sper ca te-am ajutat