| Ionutzu_6007 a întrebat:

Care stiti cum sa faceti un server de metin2 si ma puteti ajuta va rog? funda...lasati comentarii si mesaj cu id de mess sau cv privat

2 răspunsuri:
| CostiOase a răspuns:

Ai aici un site:http://www.tutoit.com/ghid-metin2-cum-fac-un-server-privat-de-metin2/# de unde descarci toate programele pentru a crea un metin si iti si scrie cum sa instalezi programele. Funda? :D

| Ionutzu_6007 explică (pentru CostiOase):

Am intrat pe toate siteurile ..cred nu vrea sa mearga..care ma ajuta? care a m-ai facut server su stie exacthappy