| hkr a întrebat:

Care stiti un joc fain mmorpg pentru pc?(daca se poate si online). am jucat multe dar m-am plictisit de ele si vreau sa incerc ceva nou.

Răspuns Câştigător
| Glontx98 a răspuns:

Metin2,Cabal,4Story,...etc.Intra mai bine pe site oficial http://www.mmorpg.com/ si acolo vei gasi multe jocuri. Funda?

2 răspunsuri:
| Đäřký a răspuns:

Cabal,Aion,Metin2,4Story,AirRivals,Conquer,WOW,Fallout Online
Ai de unde alege. Funda?

| Glontx98 a răspuns:

Dar cel mai simplu apucate de metin este usor dar unul privat cum ar fi hammer ee pvp si trebuie sa iti faci itemele ff bune... Daca te faci saman iti fac eu itemele daca te apuci baga id meu metin2staffserver;-)