| IvanAlexx1998 a întrebat:

Care stiti un metin pentru care trebuie sa farmezi pentru carti si ss-uri? si bonusurile sa le gasesti in cufere sau sa pice la metine. adica sa nu fie usor sa gasesti totu la mag? big grin

4 răspunsuri:
| UtilityHelper a răspuns:

Pai...Eu ma joc FW, Forgotten World, e destul de fain, este PVM Hard. Daca vrei ma contaceti pe joc Mirific77.Bafta!

| IvanAlexx1998 explică (pentru UtilityHelper):

Am vazut ceva filmulete pe youtube si mi s.a parut genul meu. imi place happy

| IvanAlexx1998 explică (pentru UtilityHelper):

Cum il descarc? laughing)

| UtilityHelper a răspuns (pentru IvanAlexx1998):

Habar nu am....vad ca au schimbat interfata, si nici macar eu numai inteleg unde sunt toate cele necesare.