| afasvwbbd a întrebat:

Care stiti un server metin2 privat pvp classic (lvl 99, pose, bonusuri ca pe oficial )? nu neaapart cu roua, dar daca are implementata la npc mai bine big grin. dau funda :d

5 răspunsuri:
| Ovydiw a răspuns:

Eu iti recomand :
Metin2 Hard Core -> Metin2hc.com
-este un server frumos, poti evolua armura otel +9 in safie si din safir +9 in pose, lv max99 si roua cade la event cufere clar de luna si eventu este permanent.
Serverul e deschis de cateva luni, nu se face safir foarte greu pentru ca dragonu poate fi batut in 2-3 oameni (l-a facut Ga mai slab sa poata fi batut usor, sta pe loc adica nu il poti misca, dar el vine dupa tine si cand ataca nu iti scade din viatabig grin)
Este un server frumos merita incercattongue
Bafta!

| Sno0k a răspuns:

Incearca mt2 tim daca nai auzit dde el..lvl 99 intra pe site si documenteaza-tewinking

| Gabi930 a răspuns:

Salut! Si eu caut un metin la fel. Daca gasesti, trimite-mi si mie un mesaj cu numele metinului si cu site-ul lui.

| ouzzi96 a răspuns:

Www.metin2tgj.tk e nou, evolutii pana la triton si posedata uite si pentru mai multe detalii facebook: https://www.facebook.com/....../photo.php

| RoB3rT_2290 a răspuns:

Wa da nici unu nu stiti ce este un PVP CLASIC ce ia-ti zis voi is pvm-pvp uite aici pvp clasic Metin2TGA 4Metin2 sv 1 si 2 is clasice cu bonusuri ca pe oficial posedate si sirius si lv 99 max!