| starcraft2player123 a întrebat:

stiti cumva un metin2 pvp lcassic? prin pvp classic vreau sa spun. adica sa te dea cu lv mare fara sa mai trebuiasca sa cresc eu.
Si prin classic vreau sa spun: Bonusuri ca pe oficial (ro) si itm + evolutiile ca pe oficial ( ro ) adica fara kinguri sau arme legendare.
Multumesc!

3 răspunsuri:
| DarthNiger a răspuns:

Incearca HammerMT2 te da lvl 255 si ai 999.999.999 de kkk si te duci la magazine si iti iei ce armuri vrei, pentru ca are de toate armuri de la lvl 1 la 255, arme la fel, bonusuri, pietre de toate...

| starcraft2player123 explică (pentru DarthNiger):

Tu ai citit macar ce am scris? CLASSIC.

| DarthNiger a răspuns:

Tu macar ai citit raspunsu? daca nu iti place gaseste alt metin, vre-ti cam multe dupa ce ca altii va ajuta mai faceti si mofturi, sa vedem cum cauti tu ''metin 2 classic pvp fara sa cresti tu'' ce te lene sa cresti te-am ajutat nu ti-a placut pa!