| KingSize a întrebat:

Care sunt cele mai bune jocuri de pe anul acesta dupa parerea voastra?

2 răspunsuri:
| 000MadMAX000 a răspuns:

GTA V e supraevaluat, dar e ok, alte jocuri cu adevarat bune sunt Call of Duty Ghosts, Battlefield 4, Assassin's Creed 4 Black Flag, Need for Speed Rivals, The Crew( e bestial), Batman Arkham Origins..si mai sunt si altele.

| retqertqewty a răspuns:

GTA V si Tomb Rainder 2013 astea imi plac mie in mod special laughing dar sunt mai multe iesite anul acesta care merita jucate big grin