| andrey88 a întrebat:

Care sunt cele mai bune jocuri pentru un pc mediu? Descriere: AMD Sempron 2.1 Gh, RAM 2.0 Gb, placa video Ati Radeon x1200 Series, HDD 320 Gb. Multumesc.

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Hmm.ar trebuii sa ai din ce sa alegi!
fifa o sa iti mearga, nfs shift, far cry. poate chiar si 2. etc
fa aici o scanare si vezi sigur www.systemrequirementslab.com/cyri/

| tiger010 a răspuns:

Salut.

Aici ai toate, sau cel putin aproape toate,, jocurile care au aparut pana in 2011! : http://forum.computergames.ro/......chment.php

Pentru pc-ul tau, ai putea sa descarci jocurile care au aparut inainte de 2010. In mod normal ar trebui sa-ti mearga si unele jocuri din 2010-2011, dar la rezolutie mica si la low settings!

Bafta :)

| deepenergy a răspuns:

Fifa 08,07(nu cred ca 09 merge)gta san andreas,vice city, need for speed underground 2, most wanted, pes 08, 09, 10;

| modjolica a răspuns:

Ma,deepenery cumn sa nu ii mearga fifa 09?laughing am avut acelasi calculatorsi imi mergea 10 fara probleme, si andrey 88 ai myria blade V5?