| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Care sunt diferentele intre jocurile de PS 4 normale si delux edition?

2 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Salut.

Ediţiile normale nu conţin nimic ca bonus, doar în unele cazuri de precomandă

Ediţia Deluxe are multe chestii în +

De exemplu pe Red Dead Redemption 2 ţi-a dat un cal fain rău, arme, un costum calumea.

Deluxe-urile sunt mai mult pentru fanii înrăiţi ai jocului respectiv, oferă anumite beneficii, chestii pe care le faci mai greu în joc de exemplu, aşa poţi pornii cu un avantaj

Răspuns utilizator avertizat