| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Care sunt diferentele intre jocurile de PS 4 normale si delux edition?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Alexuţ02 a răspuns:

Salut.

Ediţiile normale nu conţin nimic ca bonus, doar în unele cazuri de precomandă

Ediţia Deluxe are multe chestii în +

De exemplu pe Red Dead Redemption 2 ţi-a dat un cal fain rău, arme, un costum calumea.

Deluxe-urile sunt mai mult pentru fanii înrăiţi ai jocului respectiv, oferă anumite beneficii, chestii pe care le faci mai greu în joc de exemplu, aşa poţi pornii cu un avantaj