| Decebalul a întrebat:

Care sunt jocurile (pe calculator) voastre preferate?

5 răspunsuri:
| Ichnat a răspuns:

Age of Empire, Crusader, Crusader 2, Crusader Extreme, metin 2, 4 story, Vindictus Europe, Air Rivals, WOW big grin

| antologie a răspuns:

Minecraft,mt2 tim...

| BossGamer a răspuns:

Poi eu sunt mai complicat:GTA4, Assasin creede, fifa2013, moto gip4, star wars old republic, scribblenaut etc

| CristianBerzerk12 a răspuns:

Gta 4, call of duty black ops 2, sa-mp, fifa 12, tomb raider 2013, saints row 4/3.

| Yozo67 a răspuns:

Gta4,The Elder Scrolls V Skyrim, Far cry 3 saint row 4, Need for speed The run, tomb raider 2013 big grin